Satilik İnşa Edilebilir Arsa, Gorlitz, Salzgitter, Almanya, Zgorzelec Poland

Satilik - Cod. 13130

  • Tipoloji: İnşa Edilebilir Arsa
  • Bölge: 40000 m²
  • Daire No: 0
  • Kat: 0

Geliştirilmesi için mükemmel !!
Sizin Alman ve / veya Polonya ortakları, günümüzde mevcut olan ticari kara yollarında ilgi olacaktır.
YER:
arazi yolu Lagow yakın, Zgorzelec dört hektar yer alan ve Görlitz Alman sınır kasabası dört Km uzaklıktadır.
Artık Alman ya da Polonyalı yetkililer tarafından insanlı, sınır geçişleri Almanya'ya hiç durur ve mükemmel yol bağlantıları ile komplikasyonsuz bulunmaktadır.
MÜKEMMEL YATIRIM FIRSATI:
arazi yolu bir iyi bilinen mevcut ve gelişen pazardan daha az bir kilometre uzaklıktadır. Son derece gibi Real, Alman Süpermarket, Carfor Fransız Süpermarket, İsrail Plaza, Costorama İngilizce, Leroy Merlin Fransız Eden Merkezi Lehçe, yanı sıra Kouflan Alman süpermarket gibi ticari işletmeler kabul bu ticari kurulan iş alanında gelişmek. Saygın işletmeler ve gelişen piyasa bu kara yolu bir anahtar gayrimenkul yatırım yapmak.
Çok kültürlü bir toplulukta yakın, gayrimenkul bu parça gelişimi için ayarlanır. Bu özelliğin konumu iş veya kurulmuş ticari trafik ticari büyüme için Başbakan yapar. Ticari gelişim alıcı ihtiyaçlarını karşılamak için acil yeniden yapılanma için mükemmel hale arazi bu blok yakın bir konumda sürüyor.
SATIŞ İÇİN FİYAT:
Mülkiyet hakkı parçası Alış biri yapabileceğiniz en önemli kararlardan biridir, ve mülkiyet bu parça mükemmel bir yatırım tercihi olacaktır. arazi blok de makul fiyatlı ve geliştirilen satmaya hazır olduğu; şüphesiz yatırımcı kazançlı çıkacaktır.
Alıcı derhal ele geçirmek ve kendi projesini başlatmak için bir alışveriş merkezi ya da ofis bloğu için mükemmel ve bir perakende iş için yeterli çeşitli, bu özellik hazır. Bu arazi Polonya'da ve Almanya'da varlıkların bir ek olarak aktif çıkarları ile çok iyi uyum gibi görünüyor.

Bu emlakla ilgili soru


İlan Özel tarafından gönderildi
Benzer tekliflerle ilgili güncellemeler almak istiyorum
Kişisel bilgilerimin işlenmesini kabul ediyorum*
İptal
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB